Menu Close

[:lt]Vaikiškos knygos savaitė Valčiūnų gimnazijoje[:]

[:lt]

Balandžio mėnesio 9-13 d.  gimnazijoje vyko Vaikiškos knygos savaitė. Bibliotekoje buvo parengta knygų paroda „Stebuklingas Andersono pasakų pasaulis“ bei mokinių piešinių paroda „Mano pasakų herojai“.
Knygų savaitės renginiuose dalyvavo priešmokyklinės grupės vaikai ir 1-5 klasių mokiniai.  Mokyklos bibliotekininkė V. Kočneva supažindino  mokinius su H.K.Andersono įdomiausiais gyvenimo faktais ir  jo kūryba. Priešmokyklinukai ir 1-5 klasių mokiniai klausėsi pasakų, patys skaitė pasakas vaidmenimis, žiūrėjo ekranizuotas H. K. Andersono ir kitų rašytojų  pasakas, piešė pasakų nerojus bei spalvingas liustracijas.
Mokiniai aktyviai dalyvavo literatūrinėje viktorinoje  Pagal S. Maršak ir A. Barto eilėraščius. minė mįsles ir atsakinėjo į keblius klausimus.
Paskutinę Vaikiškos knygos savaitės dieną vyko aktyviausių savaitės dalyvių  bei  bibliotekos skaitytojų apdovanojimai.
Ši savaitė  praplėtė mokinių žinias apie H.K. Andersono kūrybą ir dar kartą visiems leido pasidžiaugti pasakų skleidžiama šviesa ir išmintimi.

[:]

Skip to content