Menu Close

[:lt]Ugdymas karjerai[:RU]Обучение карьере[:]

[:lt]

Balandžio 28 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Lietuvos verslo kolegijos atstovė. Susitikusi su IG-IVG klasių mokiniais, ji išsamiai papasakojo apie mokymosi sąlygas šioje kolegijoje, supažindino su išskirtinėmis – verslo ir vadybos, finansų, teisės, informatikos – studijų programomis, modernia studijų aplinka, tarptautinėmis galimybėmis, plačiomis studentų saviraiškos formomis bei renginiais. Akcentuota, jog yra galimybė studijuoti nuotoliniu būdu ir įgyti verslo procesų vadybininko bei įstaigų ir įmonių administratoriaus specialybes. Susitikimas buvo informatyvus ir naudingas.

[:RU]

28 апреля в нашей школе побывала представитель Литовского колледжа бизнеса, которая встретилась с учениками IG-IVG классов и подробно рассказала им об условиях приёма и обучения в колледже, о возможности получить востребованные на рынке труда профессии, связанные с логистикой, финансами, правом и информатикой, об участии в международных проектах, об активной студенческой жизни, о возможностях для творчества и самовыражения. В колледже созданы условия и для дистанционного обучения. Встреча завершилась ответами гостьи на вопросы учеников.

[:]

Skip to content