Menu Close

[:lt]TRISDEŠIMT METŲ KARTU SU LAISVE[:]

[:lt]

Šiandien švenčiame laisvę! Prieš 30 metų Kovo 11-ąją žinia apie atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę pasklido po visą pasaulį. Šiandien mes tvirtai sakome – norime visada būti laisvi, kad galėtume nevaržomai kalbėti tai, ką galvojame.

Pirmadienį, kovo 9 dieną, Valčiūnų gimnazijoje skambėjo gražiausios eilės, skambiausios dainos Lietuvai ir apie Lietuvą. Mokiniai šoko, piešė piešinius, skirtus laisvei. 5-IVG klasių mokiniai plušo jau porą savaičių. Padedami istorijos mokytojų rinko informaciją ir kūrė plakatus, prezentacijas, kuriose atsispindėjo Lietuvos nueitas kelias per 30 metų. Renginio metu buvo patikrintos ir mokinių žinios, jie atsakinėjo į klausimus: kas yra demokratija, kokioms tarptautinėms organizacijoms priklauso Lietuva, kokie žymūs žmonės aplankė Lietuvą.

Šventės pabaigoje visa  gimnazijos bendruomenė sudainavo  dainą „Laisvė“ ir paleido į dangų trispalvius balionus.

[:]

Skip to content