Menu Close

TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS ,,TEMIDĖ”

Kovo 6 dieną vyko Vilniaus rajono mokinių teisinių žinių konkursas ,,Temidė”, kurio tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą. Rajoniniame etape dalyvavo 7 komandos iš Vilniaus rajono. Teisinių žinių konkurse dalyvavo ir Valčiūnų gimnaziijos IIIG klasės mokinių komanda (Karol, Viktorija, Nikita, Vadim ir Kristian). Mokiniai varžėsi Protų mūšyje, kuriame išbandė ir patikrino savo žinias apie administracinę, baudžiamąją teisę, LR Konstituciją, Kelių eismo taisykles, atliko logines užduotis. Mokinių žinias vertino Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės. Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnės įteikė mokiniams diplomus už aktyvų dalyvavimą mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“ ir apdovanojo mielomis dovanėlėmis.

Skip to content