[:lt]Sveikiname jaunuosius matematikus! [:RU]ПОЗДРАВЛЯЕМ НАШИХ ЮНЫХ МАТЕМАТИКОВ![:]

Š.m. sausio 29 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Pagirių gimnazijoje vykusiame Jaunųjų matematikų konkurse „Matematikos riešutėlis“ ir  iškovojo II vietą tarp 3-4 klasių mokinių. Sveikiname Nikitą Malych (3 kl.) ir Nikitą Aškelovič (4 kl.). Mokiniai sprendė greito mąstymo reikalaujančius uždavinius ir testus, susipažino su kitų mokyklų bendraamžiais ir puikiai praleido laiką.

[:RU]29 января в Пагиряйской гимназии проходил зональный конкурс «Математический орешек» . Наши ребята успешно выполнили все задания и заслуженно заняли призовые места.
Никита Малых – 2 место среди учеников 3 классов. Никита Ашкелович – 2 место среди учеников 4 классов.