Menu Close

Šv.Kalėdų gerumo akcija „Ištiesk artimajam ranką“Акция доброты «Протяни руку ближнему своему»

Gruodžio pradžioje Valčiūnų vidurinės mokyklos logopedė, socialinė pedagogė, pradinio ugdymo mokytojos bei mišraus amžiaus vaikų priešmokyklinės grupės pedagogės inicijavo Šv. Kalėdų gerumo akciją „Ištiesk artimajam ranką“, kurios metu vaikai kartu su tėveliais galėjo paaukoti pinigų, atnešti vaikiškus drabužius ar batus, įvairius lavinamuosius žaidimus ir kt. Už surinktus pinigus buvo įgytos sauskelnės, drėgnos servetėlės, taip pat saldainiai ir mandarinai. Gruodžio 30 d. logopedė Julija Skripskienė kartu su 11 klasės mokinėmis Viktorija Milko, Karina Bobrovič ir Alina Sitnikova nuvažiavo į „Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus“, esančius Žolyno g. 47. Mus maloniai pasitiko ir palydėjo apžiūrėti kelias grupes, kur mes susipažinome su vaikais, pabendravome, pavaišinome juos atvežtais skanėstais, žaidėme.

Akcijos organizatorės nuoširdžiai dėkoja visiems neabejingiems, aukojusiems tėveliams, o taip pat nuoširdžiai talkinusioms vykdant akciją vienuoliktokėms. Gera, kai gali padėti, dalintis bent dalele savo širdies šilumos.

Logopedė Julija Skripskienė

В начале декабря в Валчюнайской средней школе по инициативе школьных специалистов, учителей начального обучения и педагогов дошкольной группы была проведена рождественская акция доброты «Протяни руку ближнему своему», во время которой ученики, их родители и все, кому не безразлична чужая боль, могли внести свой посильный вклад в виде денежных пожертвований или детских вещей, игрушек и развивающих игр. На собранные во время акции деньги были куплены средства гигиены, конфеты и мандарины. 30 декабря школьный логопед Юлия Скрипскене вместе с ученицами 11 класса Викторией Милько, Кариной Бобрович и Алиной Ситниковой отправились в Вильнюсский центр опеки для детей с нарушениями в развитии, который находится на улице Жолино 47.  После ознакомительной экскурсии состоялась встреча с воспитанниками Центра опеки, которые охотно общались, играли и были очень рады гостинцам и подаркам, которые  мы им привезли.

Организаторы сердечно благодарят участников акции за материальную поддержку и душевную теплоту. Что может быть лучше нашей готовности прийти к кому-то на помощь, кого-то согреть теплотой своего сердца!

                                                                         Логопед Юлия Скрипскене

Skip to content