Menu Close

SUSITIKIMAS SU VILNIAUS PASIENIO RINKTINĖS BENDRUOMENĖS PAREIGŪNU

Birželio 19 dieną į mūsų gimnaziją atvyko Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnas Rolandas Meidus. Susitikime su IG ir IIG klasės mokiniais jis kalbėjo apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos norint tapti pasieniečiu, paaiškino pasienio tarnybos svarbą, ypatumus ir skirtumus nuo kitų valstybės tarnybų. Mokiniai sužinojo apie tolimesnės karjeros galimybes, uždavė aktualius klausimus, susijusius su karjera ir studijomis ir pasieniečių darbu. Džiugu, kad IVG kl. mokinys Ruslan T. turi norą susieti savo ateitį su pasieniečio profesija ir už dalyvavimą JPB veikloje, gavo rekomendaciją ir papildomą vieną balą stojimui į pasieniečių mokyklą. Susitikimo pabaigoje mokiniai atliko užduotį, kurioje reikėjo kuo greičiau surasti 14 žodžių, susijusių su pasienio tarnyba. Greičiausiai suradusieji gavo prizus. Dėkojame pareigūnui Rolandui Meidui už vizitą. Istorijos mokytoja Ina Miloš

Skip to content