Menu Close

Susitikimas su Lietuvos verslo kolegijos atstoveВстреча с представителем Вильнюсской коллегии предпринимательства

Vasario 27 dieną mūsų mokykloje įvyko susitikimas su Lietuvos verslo kolegijos atstove. Ji išsamiai supažindino 9-12 klasių mokinius su stojimo į šią kolegiją sąlygomis, studijų trukme, pakomentavo studijų programas bei semestrų kainas. Atstovė papasakojo apie studentų dalyvavimą įvairiuose renginiuose bei mainų programas, atsakė į mokinių klausimus. Susitikimas buvo  informatyvus, naudingas ir aktualus visiems mokiniams.

27 февраля в нашей школе побывала представитель Вильнюсской коллегии предпринимательства. Она  встретилась с учениками 9-12 классов, которым предоставила подробную информацию о самой коллегии, об образовательных программах, которые предлагает это учебное заведение, об условиях поступления и о студенческой жизни.  Интересной была и информация о программах по обмену студентами.  Встреча завершилась ответами гостьи на вопросы учеников. 

Skip to content