Menu Close

[:lt]Susitikimas su Lietuvos Respublikos signataru Valčiūnų gimnazijoje[:]

[:lt]

Vasario 16-ąją Lietuva švenčia savo gimtadienį! Todėl Valčiūnų gimnazijoje visą savaitę vyksta įvairūs užsiėmimai, skirti šiai dienai paminėti.
Vasario 13-ąją gimnazijoje lankėsi garbingas svečias iš Signatarų klubo – Mečys Laurinkus – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras. Svečias apžvelgė Lietuvos istorijos įvykius nuo 1918 iki 1990 metų, priminė, koks nelengvas buvo Lietuvos kelias į laisvę. M. Laurinkus su gimnazistais diskutavo apie šių dienų aktualijas ir pabrėžė, kad pagrindinis mokinių tikslas turėtų būti išsilavinimas. Jaunas žmogus turi būti žingeidus, net emigracija nėra blogas dalykas, jei tai skatina pažinimą, – teigė signataras.
Susitikimas su M. Laurinkumi mokiniams buvo įdomus, naudingas ir prasmingas.

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė

[:]

Skip to content