Menu Close

Susitikimas su Bukiškių žemės ūkio mokyklos dėstytojuВстреча с преподавателем Букишкской сельскохозяйственной школы

Kovo 27 dieną mūsų mokykloje įvyko susitikimas su Bukiškių žemės ūkio mokyklos dėstytoju Antanu Geležausku. Atstovas išsamiai supažindino vyresniųjų klasių mokinius su stojimo į šią mokyklą sąlygomis, studijų trukme, pakomentavo specialybes, papasakojo apie galimybes gauti stipendiją, gyvenimą bendrabutyje, puikias sąlygas sportuoti bei įsidarbinimą. Svečias atsakė į mokinių klausimus, išdalijo lankstinukus. Susitikimas buvo labai naudingas ir informatyvus.27  марта в нашей школе состоялась встреча с преподавателем  Букишкской сельскохозяйственной школы, который предоставил старшеклассникам  исчерпывающую информацию об условиях поступления  в это учебное заведение, о специальностях, которые можно здесь приобрести,  рассказал, что необходимо для получения стипендии и места в общежитии, как проводят досуг ученики, о прекрасных условиях для занятий спортом, а главное, о возможностях трудоустройства. В конце встречи гость ответил на вопросы ребят и раздал им информационные буклеты.

Susitikimas su Bukiškių žemės ūkio mokyklos dėstytojuВстреча с преподавателем Букишкской сельскохозяйственной школы


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/valciunugimnaz/domains/valciunugimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Kovo 27 dieną mūsų mokykloje įvyko susitikimas su Bukiškių žemės ūkio mokyklos dėstytoju Antanu Geležausku. Atstovas išsamiai supažindino vyresniųjų klasių mokinius su stojimo į šią mokyklą sąlygomis, studijų trukme, pakomentavo specialybes, papasakojo apie galimybes gauti stipendiją, gyvenimą bendrabutyje, puikias sąlygas sportuoti bei įsidarbinimą. Svečias atsakė į mokinių klausimus, išdalijo lankstinukus. Susitikimas buvo labai naudingas ir informatyvus.

27  марта в нашей школе состоялась встреча с преподавателем  Букишкской сельскохозяйственной школы, который предоставил старшеклассникам  исчерпывающую информацию об условиях поступления  в это учебное заведение, о специальностях, которые можно здесь приобрести,  рассказал, что необходимо для получения стипендии и места в общежитии, как проводят досуг ученики, о прекрасных условиях для занятий спортом, а главное, о возможностях трудоустройства. В конце встречи гость ответил на вопросы ребят и раздал им информационные буклеты.

Skip to content