Menu Close

„STEAM VASARA“ STOVYKLA 2024 M.

Valčiūnų gimnazijoje kasmet organizuojama vaikų vasaros poilsio stovykla, siekiant suteikti vaikams įsimintiną ir praturtintą vasaros patirtį. Taigi birželio 12-18 d. Valčiūnų gimnazijoje veikė dieninė vasaros vaikų stovykla „STEAM vasara“. Ją lankė pradinių klasių mokiniai.

Per šią penkias dienas trunkančią stovyklą vaikai turėjo galimybę ne tik pailsėti, bet ir įkvėpti naujų idėjų, bendrauti su draugais bei mokytojais, bei tobulinti savo gebėjimus mokymosi, kūrybos ir bendradarbiavimo srityse. Stovykloje vaikams buvo sudaryta galimybė dalyvauti įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose, pažintinėse edukacijose.

Stovyklos metu buvo organizuojamos įvairios veiklos: vaikų kūrybos ir talentų koncertas, dirbtuvėlės ,,Antras šiukšlės gyvenimas“, sportinės estafetės ,,Aš stiprus, greitas ir tvarus“, pažintinė išvyką į Anykščių labirintų parką, į Vilnių žaislų muziejų, žaidimai. Penktoji stovyklos diena ,,Staigmenų diena“, gimnazijos teritorijoje vaikai šokinėjo, pramogavo ant batuto.

Paskutinę dieną stovyklautojai aptarė veiklas ir įsivertino: ką nauja sužinojo, išmoko, ką pamatė, nuveikė. Vaikai akcentavo, jog labai greitai ir įdomiai prabėgo dienos stovykloje. Kiekvieną dieną vaikai patyrė daug gerų emocijų ir įspūdžių, įgijo naujų žinių. Atsisveikindami visi palinkėjome vieni kitiems geros ir saugios vasaros.

Skip to content