Menu Close

STEAM PROJEKTINĖ VEIKLA „RECEPTO KŪRIMAS RANKA IR KLAVIATŪRA“               

Kovo 12  – 28 d. 3 klasės mokiniai dalyvavo STEAM projektinėje veikloje ,,Recepto kūrimas ranka ir klaviatūra“. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai sužinojo kam reikalingas receptas ir kaip jis yra rašomas. Mokiniai įvairiuose informacijos šaltiniuose ieškojo receptų. Patikusi receptą dailiai nurašė ir iliustravo bei pristatė klasės draugams, kai kurie mokiniai kartu su tėveliais ir pagamino pagal savo pasirinktą receptą blynus, sausainius.

Trečios klasės mokiniai savo receptą rinko ir kompiuterio klaviatūra, ruošė Power Point prezentaciją. Vyko integruota lietuvių kalbos ir technologijų pamoka, per kurią mokiniai gamino vaisių tortą. Mokiniai pasidalino į dvi grupes (berniukai ir mergaitės), pjaustė braškes, bananus, vynuoges… Mokiniams puikiai pavyko dirbti grupėse, pasidalinti veikla ir paruošti nuostabius, skanius tortus, kuriuos vėliau su puodeliu arbatos skanavo.

Visi mokiniai aktyviai dalyvavo projektinėje veikloje. Mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų.

Mokytoja Renata Chonia

Skip to content