Menu Close

[:lt]Susitikimas su kariuomenės atstovu[:RU]Встреча со старшим вербовщиком военной службы[:]

[:lt]

Rugsėjo 23 dieną mūsų mokykloje 10-12 klasių mokiniai susitiko su Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyresniuoju verbuotoju št. srž. Igoriu Bartanovičiumi bei jo kolega. Naudodamasis išmaniosiomis technologijomis, kariuomenės atstovas supažindino su Lietuvos kariuomenės struktūra, išsamiai papasakojo apie kiekvieną jos sritį-apie sausumos, karinių oro, karinių jūrų, savanorių bei specialiųjų operacijų pajėgas. Mokiniai buvo supažindinti ir su karo prievolininko šaukimo į privalomąją karo tarnybą vykdymu. Visi klausėsi susidomėję, nes ateityje patys turės atlikti savo pareigą Tėvynei, o kai kurie galbūt pasirinks kario arba karininko profesiją. Klausimų buvo daug, į visus juos buvo atsakyta ar papildomai paaiškinta. Susitikimas buvo labai informatyvus ir naudingas.

[:RU]

23 сентября в нашей школе прошла встреча учеников 10-12 классов со старшим вербовщиком военной службы обязательного призыва и комплектации Литовской армии Игорем Бартановичем и его коллегой. Используя возможности современных информационных технологий, гости познакомили ребят со структурой Литовской армии, подробно рассказали о каждом виде войск: о сухопутных, военно-воздушных, морских, добровольческих силах и силах специального реагирования. Ознакомили ребят и с тем, как проходит призыв и осуществляется обязательная военная служба. Старшеклассники заинтересованно и внимательно слушали гостей, потому что совсем скоро им предстоит выполнить свой долг перед Родиной, а кто-то, возможно, решит связать свою жизнь с Литовской армией. Ребятам подробно и ясно ответили на все их вопросы. Встреча была очень полезной и информативной.

[:]

Skip to content