Menu Close

„ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“

Kad mokiniams būtų lengviau rasti savo vietą gyvenime ir apsispręsti dėl būsimos profesijos, birželio 2 d. Valčiūnų gimnazijoje buvo organizuota netradicinė diena „Šok į tėvų klumpes“. Šią dieną 7, IG ir IIG klasių mokiniai lankėsi UAB „Voestalpine Railway Systems Lietuva“. Įmonėje jiems buvo pravesta ekskursija, kurios metu pasakojo apie tai, kaip gaminami geležinkelių iešmai, kur siunčiama pagaminta produkcija, kokios yra įsidarbinimo sąlygos ir galimybės. Mokiniai turėjo progą papildyti savo žinias apie paprastas, bet svarbias profesijas: suvirintojo, krovėjo, iešmininko, technologo, šaltkalvio, tekintojo, – ir darbus, kurie labai reikalingi pramonėje.

Vėliau mokiniai tarsi atsidūrė pasakiškame gėlių pasaulyje, kur susipažino su floristo specialybe, sužinojo, kaip komponuojamos puokštės, kaip, pasinaudojus gėlių kalba, sukurti slaptą pranešimą. Buvo labai įdomu ir naudinga. Ačiū tiems, kurie mus priėmė, pasakojo, dalijosi savo žiniomis ir gyvenimiškąja patirtimi.  

Skip to content