Menu Close

LR seimo pirmininko pavaduotojo Jaroslavo Narkevič dovana mokyklos mokiniamsПодарок от члена Литовского Сейма Ярослава Наркевича

Birželio 14 d. 5-10 klasių mokiniai seimo nario Jaroslavo Narkevič dėka turėjo puikią galimybę praleisti Trakų istoriniame nacionaliniame parke. Galvės ežero pakrantėje mūsų laukė gražus keleivinis laivas „Akmena“. Plaukdami matėme įspūdingą Trakų pilį, Užutrakio dvarą, grafo Tiškevičiaus rūmus, grožėjomės Galvės ežero panorama. Krante pasitiko „Vytinės“ laivo kapitonas, kuris papasakojo keisčiausius faktus ir įdomias istorijas apie legendinį XIX a. lietuvišką vidaus vandenų laivą. Mokiniai turėjo progos persirengti senoviškais rūbais, rišti „stebuklingus“ gelbėjimosi mazgus, susipažinti su laivo struktūra, paskirtimi, pagrindiniais laivybos elementais. Ekskursijos įspūdžiais mokiniai dalijosi skanaudami karaimiškus kibinus.

Ученики нашей школы по случаю окончания учебного года получили замечательный подарок от члена Литовского Сейма господина Ярослава Наркевича – поездку в Тракайский историко-национальный парк, которая состоялась 14 июня. Осмотрев город, ребята отправились к пристани на озере Гальвес, где их ждал туристический теплоход «Акмяна», на котором они должны были отправиться в плавание, чтобы полюбоваться красотами и достопримечательностями национального парка. Экскурсия  сопровождалась увлекательными историческими рассказами капитана, ребятам показали, как устроен теплоход, научили завязывать морские узлы, предоставили возможность примерить на себя старинные одежды.  Поездка в Тракай  оставила незабываемые впечатления.

Skip to content