Menu Close

[:lt]Rugsėjo 1-oji[:RU]1-ое сентября[:]

[:lt]

Rugsėjis nutiesė  gelsvą taką,
Žinių pasaulis pravėrė duris.
Atversime naują sąsiuvinio lapą
Ir įrašysime norus, svajones, viltis.

Rugsėjo 1-oji-pirma  naujo mokyklinio kalendoriaus diena. Pirmas skambutis, skelbiantis mokslo metų pradžią. Įdomios pamokos, ekskursijos, koncertai, vakarai, naujos žinios ir nuostabūs atradimai laukia mokinių ateityje. O šiandien-šventė! Per vasaros atostogas pailsėję ir paaugę,  mergaitės ir berniukai skuba susitikti su atnaujinta mokykla, mylimais mokytojais ir klasės draugais. Be to, ši diena dar svarbi ir tuo, jog šiais metais pirmąkart skambutis nuskambėjo mokykloje, kuriai suteiktas gimnazijos statusas.

Skambant himnams pakilo vėliavos-prasidėjo iškilmingoji dalis. Susirinkusius pasveikino laikinai einantis direktoriaus pareigas Igoris Voiniušas bei svečiai: Juodšilių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aškelianec, LLRA-KŠS Juodšilių skyriaus pirmininkas Edvard Černiak, Juodšilių seniūnijos jaunimo centro direktorė Renata Adamovič. Jie palinkėjo visiems gerų mokslo metų, o pirmokams dar įteikė ir dovanėles: Vilniaus rajono Lenkų sąjunga dovanojo mokyklines kuprines,  o Vilniaus rajono Tarybos atstovas Zigmund Marcinkevič-saldumynus.

Pagaliau nuskambėjo ilgai lauktas pirmasis skambutis- prasidėjo nauji mokslo metai. Tegul visiems jie būna ypač sėkmingi, kupini naujų atradimų ir malonių įspūdžių!

[:RU]

Прекрасен путь учебы и познанья!
От школьной парты до больших высот,
От букваря до тайны мирозданья –
С одним девизом пламенным: “Вперед!”

Первое сентября – первый день нового школьного календаря. Первый звонок, дающий старт новому учебному году. Интересные уроки, увлекательные экскурсии, концерты, вечера, новые знания и удивительные открытия  – всё это ждёт ребят впереди. А сегодня праздник! После долгих летних каникул отдохнувшие и повзрослевшие девчонки и мальчишки спешат на встречу с обновлённой школой, с любимыми учителями и одноклассниками. А ещё этот день для нас праздничный  потому,  что в этом году впервые первый звонок прозвенит в школе, получившей статус гимназии.

Под звуки гимна вверх взмыли  флаги – торжественная линейка началась. С приветственным словом к собравшимся обратился исполняющий обязанности  директора школы Игорь Войнюш, затем он представил почётных гостей праздника: старосту Юодшиляйской сянюнии Тадеуша Ашкелянца, председателя Юодшиляйского отдела Избирательной акции поляков Литвы-Союза христианских семей Эдварда Черняка, директора  центра молодежи Юодшиляйской сянюнии Ренату Адамович. Гости не пожалели добрых слов в адрес школы, пожелали всем удачного учебного года. А наши первоклассники получили ещё и подарки: от Союза поляков Вильнюсского района – школьные рюкзаки, от представителя Совета Вильнюсского района Зигмунда Марцинкевича – сладости.

Но вот, наконец-то, прозвенел  долгожданный первый звонок – новый учебный год начался. Пусть он будет удачным, полным новых открытий и приятных впечатлений!

[:]

Skip to content