Menu Close

Projektas ,,Jaunimo forumas‘‘Проект “Молодежный форум”

Balandžio 27 d. mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai Pavel Kovalevski, Galina Višnevska, Vera Bogdanova ir Aliona Isakova dalyvavo projekte ,,Jaunimo forumas‘‘, vykusiame Kalvelių 2-oje vidurinėje mokykloje.

Mokiniai sužinojo nemažai naujo apie ,,Lietuvos moksleivių sąjungą‘‘, aktyviai dalyvavo diskusijose, eruditų varžybose, sporto rungtynėse. Mūsų mokiniai įsigijo naujų draugų, patyrė daug teigiamų emocijų, todėl yra dėkingi visiems projekto organizatoriams ir dalyviams!

Muzikos mokytoja Jelena Andrejeva

27-го апреля ученики 8-10 классов: Ковалевский Павел, Вишневска Галина, Богданова Вера и Исакова Алёна участвовали  в двухдневном проекте «Jaunimo forumas», который проводился в пос.Кальвяляй во 2-ой средней школе.

Ребята узнали много нового о «Союзе школьников Литвы», принимали активное участие в дискуссиях, соревнованиях по эрудиции ,спортивных мероприятиях. Ученики нашей школы приобрели новых друзей, получили массу положительных эмоций и очень благодарны всем организаторам проекта!

Учитель музыки Е.Андреева

Skip to content