Menu Close

[:lt]PROJEKTAS „BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU!“[:RU]Проект – «BEACTIVE- JUDĖK ŠOKIO RITMU!»[:]

[:lt]

Rugsėjo 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame PROJEKTE „BEACTIVE- JUDĖK ŠOKIO RITMU!“.  Visą savaitę kartu su 12000 dalyvių mes mokėmės šokių, kuriuos pasiūlė šio projekto organizatoriai. Penktadienį, 12 valandą, mokiniai, būdami puikios nuotaikos bei pozityviai nusiteikę, sušoko šokį mūsų gimnazijos kieme. Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą projekte.

[:RU]27 сентября, ученики нашей гимназии приняли участие в международном проекте «BEACTIVE- JUDĖK ŠOKIO RITMU!». Вместе с 12000 участниками в течении недели мы разучивали и репетировали танец, который представили организаторы данного проекта. В пятницу, в 12.00 ученики с хорошим настроением и позитивом  исполнили танец во дворе нашей гимназии. Благодарим всех за активное участие в проекте.

[:]

Skip to content