[:lt]Profesinis veiklinimas[:RU]Знакомимся с профессиями[:]

2016 metų birželio 2 dieną 6,10 ir 11 klasių mokiniai lankėsi TŪB „Technopakas“. Įmonėje jiems buvo pravesta ekskursija, kurioje papasakojo apie tai, kaip gaminamos vienkartinės plastikinės pakuotės, kur siunčiama pagaminta produkcija, kaip ji sandėliuojama, kokios įsidarbinimo galimybės. Mokiniai turėjo progą papildyti savo žinias apie  dizainerio, maketuotojo, pardavimų vadybininko,  technologo, tekintojo darbą. Ekskursija buvo išsami ir įdomi.

[:RU]

2016-06-02 ученики 6, 10 и 11 классов посетили TŪB „Technopakas“. Компания  занимается изготовлением всевозможной пластиковой упаковки. Пластиковая упаковка используется для пищевых продуктов: кондитерских изделий, конфет, печенья, тортов, салатов. Ребята познакомились с профессиями дизайнера, технолога, инженера-конструктора, менеджера по продажам. Экскурсия была познавательной и интересной.