Menu Close

[:lt]Profesinis veiklinimas[:RU]Знакомимся с профессиями[:]

[:lt]

2016 metų gegužės 30 dieną 9-11 klasių mokiniai lankėsi UAB „VAE LEGETECHA“ . Įmonėje jiems buvo pravesta ekskursija, kurioje papasakojo apie tai, kaip gaminamos geležinkelių vėžės, kur siunčiama pagaminta produkcija, kokios įsidarbinimo galimybės. Mokiniai turėjo progą papildyti savo žinias apie paprastas, bet svarbias profesijas, apie  suvirintojo, technologo, tekintojo darbą, labai reikalingą pramonėje. Ekskursija buvo išsami ir įdomi.

[:RU]

2016-05-30 ученики 9-11 классов посетили ЗАО “VAE LEGETECHA”. Для них была проведена экскурсия по предприятию. Ребята узнали как изготавливают железнодорожные рельсы, куда отправляют готовую продукцию, каковы условия труда на предприятии.  Ребята пополнили свои знания о рабочих профессиях, таких как: сварщик, технолог, токарь. Экскурсия была познавательной и интересной.

[:]

Skip to content