Menu Close

Prie Kūčių staloРождество Христово

Šiandien visa susirinkusi mokyklos bendruomenė švenčia svarbiausią krikščionybės šventę-Šventas Kalėdas. Baltos staltiesės ant stalų, degančios žvakelės, puošni kalėdinė eglutė ir susimąstę mokinių veidai… Šventė prasideda pasakojimu apie Jėzaus Kristaus gimimą, kurį papildo deklamuojami eilėraščiai ir  kalėdinės dainelės. Ekrane rodomos pateiktys- tos stebuklingos nakties atspindžiai…Gražius  palinkėjimo žodžius taria mokyklos direktorė Veronika Kočneva. Ji susirinkusius pasveikina su artėjančia švente ir  visiems pasiūlo pasidalinti Šv. Kalėdų simboliu-kalėdaičiu.  Skamba nuoširdūs žodžiai, linkime vieni kitiems laimės ir į kiekvieno širdį pasibeldžia Tikėjimas, Viltis ir Meilė. Tegul kiekvienam iš mūsų ši šventė bus šviesi ir džiugi.. Linksmų Šventų Kalėdų!

Сегодня в нашей школе праздник – самый светлый и радостный праздник добра и любви! Сегодня мы все вместе  отмечаем Рождество Христово.  По-праздничному украшенный зал переполнен.  Горят огоньки на ёлке, зажигаются свечи – праздник начинается…  Затаив дыхание, слушают собравшиеся в зале историю  рождения Спасителя Христа, которая сопровождается  чтением стихов и рождественскими песнопениями.  А  на экране мелькают слайды, на них –  события той  священной ночи, когда появился на свет младенец  Иисус и загорелась на небе Звезда Рождества, возвестившая миру о приходе Спасителя.  В  завершении праздника  к  собравшимся в зале ученикам и учителям обращается директор школы Вероника Станиславовна Кочнева, которая  желает  всем мира, добра и любви, и предлагает преломить облатку  и пожелать друг другу  счастливого Рождества.

Пусть светлым и радостным будет для каждого этот праздник! Пусть  воссияет на небе Рождественская  звезда,  пусть её свет  проникнет в сердце каждого человека, согревая его и вселяя Надежду, Веру и Любовь! Счастливого всем Рождества!

Skip to content