Menu Close

Prie Kūčių stalo…Рождество Христово

Mūsų mokykloje vyko jau tradicija tapęs renginys „Prie Kūčių stalo“. Šiandien visa susirinkusi mokyklos bendruomenė švenčia svarbiausią krikščionybės šventę. Baltos staltiesės ant stalų, degančios žvakelės, puošni kalėdinė eglutė ir susimąstę mokinių veidai… Šventė prasideda eiliuotu pasakojimu apie svarbiausias žiemos šventes-Šventas Kūčias ir Šventas Kalėdas bei  jų tradicijas, papročius, burtus… Gražius  palinkėjimo žodžius taria mokyklos direktorė Veronika Kočneva. Ji susirinkusius pasveikina su artėjančia švente ir  visiems pasiūlo pasidalinti Šv. Kalėdų simboliu-kalėdaičiu.  Skamba nuoširdūs žodžiai, linkime vieni kitiems laimės ir į kiekvieno širdį pasibeldžia Tikėjimas, Viltis ir Meilė.

Tegul kiekvienam iš mūsų ši šventė bus šviesi ir džiugi.. Ramios Šventų  Kūčių vakarienės ir linksmų Šventų Kalėdų!

Уже который год подряд накануне Рождества Христова вся наша школа собирается в нарядно украшенном актовом зале, чтобы одной большой семьёй встретить самый главный христианский праздник. Белые скатерти, горящие свечи, запах хвои, мерцанье огоньков на ёлке – и непривычно сосредоточенные лица детей…

Под нежные звуки рождественских песен звучит рассказ о возникновения праздника, о традициях и обрядах, которые сопровождают  Сочельник и Рождество, и, конечно, о гаданиях.  Затем с самыми добрыми словами к собравшимся обращается директор школы Кочнева Вероника Станиславовна. Она поздравляет всех с наступающим Рождеством  и предлагает преломить облатку – символ этого праздника. И снова звучат наилучшие пожелания мира и счастья, и снова сердца раскрываются навстречу  Вере, Надежде, Любви.

Пусть светлым и радостным будет для всех  этот праздник! Счастливого Вам  Рождества!

Skip to content