Menu Close

[:lt]Pradinių klasių mokinių karnavalas[:RU]Новогодний карнавал в начальной школе[:]

[:lt]

Gruodžio 28 dieną 1-4 klasių mokiniai linksminosi prie naujametės eglutės. Šventę pradėjo Pepė Ilgakojinė ir Nežiniukas. Mergaitės, pasipuošusios snaigių kostiumais, užbūrė susirinkusius savo šokiu. Ištartais stebuklingais žodžiais vaikai visi kartu įžiebė eglutę. Tuo pat metu į svečius atėjo Senis Šaltis ir Snieguolė. Prasidėjo tikrosios linksmybės! Vaikai vedė ratelius, dainavo dainas, šoko, atliko Pilkojo Vilko, Senio Šalčio ir Snieguolės nurodytas užduotis. O kaip buvo malonu gauti dovaną iš paties Senelio Šalčio rankų ir išgirsti jo palinkėjimus! Su Naujaisiais 2017 metais!

[:RU]

Что такое Новый год?
Это — дружный хоровод,
Это — смех ребят весёлых
Возле всех нарядных ёлок!

28 декабря ученики 1-4 классов веселились у новогодней ёлки. Открыли праздник Пеппи Длинный Чулок и Незнайка. Девочки в костюмах снежинок заворожили всех собравшихся своим танцем. С помощью волшебных слов ребята все вместе зажгли огоньки на ёлке. В этот момент в гости к ним пришли Дед Мороз и Снегурочка. И началось настоящее веселье! Ребята водили хороводы, пели песни, танцевали, выполняли задания Серого Волка, Деда Мороза и Снегурочки. А как же приятно было получить подарок из рук самого Дедушки Мороза и услышать его пожелания! С Новым годом! С новыми успехами!

[:]

Skip to content