Menu Close

Mes jau – mokiniai!Мы теперь – ученики!

Nejučia prabėgo du mėnesiai nuo Rugsėjo 1-osios šventės, kai mūsų pirmokėliai pirmą kartą peržengė mokyklos slenkstį. Jiems buvo ir sunku, ir įdomu, o tėveliams baisu-kokie bus jų vaikų pasiekimai? Kaip jiems seksis mokykloje? Bet dabar mokykla-jų antrieji namai. Lapkričio 13 dieną  įvyko šventė „Mes jau-mokiniai!“. Erdvioje, šviesioje salėje susirinko daug svečių. Pasveikinti pirmokų atėjo tėvai, močiutės, seneliai, mokyklos direktorė ir pradinių klasių mokiniai. 1-os klasės mokiniai papasakojo apie savo mokyklinį gyvenimą: ko jie jau išmoko, kas jiems pavyksta ir kur dar reikia pasistengti. Jie šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Mokyklos direktorė Veronika Kočneva įteikė pirmokų pasus, 2-4 klasių mokiniai padovanojo saldžias dovanėles, o tėveliai-didelį tortą, ant kurio puikavosi garbingas užrašas – 1 klasės mokiniams.

В большой и светлой школе
Для всех открыта дверь,
Мы все пришли учится,
Мы – школьники теперь! 

Прошло уже два месяца с тех пор как наши первоклассники пришли в школу первый раз, 1 сентября, в 1 класс. Им было трудно, интересно, а родителям страшно – какие успехи будут у их детишек? А теперь школа стала для всех детей вторым домом. И вот 13 ноября в школе состоялся праздник, который назывался так: “Мы теперь – ученики”. В просторном светлом зале собралось много гостей. Поздравить первоклассников пришли родители, бабушки, дедушки, директор школы и ученики начальных классов. Ученики 1-го класса рассказывали о своей школьной жизни: чему они уже научились, что у них получается и что ещё не получается. Они пели, танцевали, читали стихи. Директор школы Вероника Станиславовна вручила детям паспорт первоклассника. От своих друзей из 2-ого, 3-его и 4-ого классов первоклассники получили сладкие подарки. А родители преподнесли большой торт, на котором было написано УЧЕНИКАМ 1-ОГО КЛАССА.

Skip to content