Menu Close

[:lt]Paroda „Studijos 2019“. „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“.[:RU]Выставка „Обучение 2019“: „Знаешь, кто ты. Узнай, кем будешь“.[:]

[:lt]

Vasario 8 dieną IIIG – IVG klasių mokiniai lankėsi 17-ojoje tarptautinėje  mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO, o šių metų moto buvo  „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“. Joje dalyvavo  200 Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, kalbų mokymo bendrovių, Lietuvos verslo įmonių, per 50 užsienio universitetų ir kolegijų, mokinių laukė daugiau nei 100 įkvepiančių renginių ir susitikimų, penkios salės studijų programų ir mokymosi galimybių, beprotiškiausių inovatyvių idėjų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų. Buvo sudarytos galimybės pabendrauti su dėstytojais bei verslininkais, konsultuotis, kaip tapti savo srities profesionalu Lietuvoje ir būti reikalingu visame pasaulyje, o profesijos  „gyvai“ ir karjeros planavimo mugė „RENKUOSI PROFESIJĄ“ buvo pati interaktyviausia parodos erdvė jaunimui, kuri pristatė platų spektrą aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje profesijų – nuo statybos, automechanikos, kulinarijos iki reklamos, grožio industrijos ir floristikos.

Paroda dar kartą privertė susimąstyti apie savo ateitį, karjerą, apgalvoti planus bei tikslus ir įsitikinti savo pasirinkimu.

[:RU]

8 февраля ученики IIIG — IVG классов посетили международную выставку „Обучение 2019“, проходившую в выставочном центре „ЛИТЭКСПО“ под девизом „Знаешь, кто ты. Узнай, кем будешь“. Это самая большая выставка в области образования, науки и развития карьеры, в ней приняли участие более 200 литовских и иностранных учебных заведений, международных образовательных организаций, консультантов в сфере образования и карьеры. В этом году она заняла все залы выставочного центра и предоставила посетителям исчерпывающую информацию о возможностях обучения в Литве и за рубежом. Кроме этого у учеников была возможность принять участие  в открытых дискуссиях, семинарах, интерактивных презентациях, пообщаться с преподавателями, бизнесменами и волонтёрами, проконсультироваться по вопросам персонального развития, планирования карьеры, предпринимательства и увидеть профессию „вживую“.

Выставка заставила в очередной раз задуматься о своём будущем, о своей карьере, пересмотреть собственные планы или утвердиться в своём выборе.

[:]

Skip to content