Menu Close

[:lt]Netradicinė pamoka Tuskulėnų rimties memorialiniame komplekse[:RU]Нетрадиционный урок в Мемориальном комплексе Тускуленского парка покоя[:]

[:lt]

Gruodžio 22 dieną 9-12 klasių mokiniai kartu su istorijos mokytojomis ir klasės vadovėmis dalyvavo edukaciniame užsiėmime Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse. Mokiniai ir mokytojai susipažino su Tuskulėnų dvaro istorija nuo XVI a. iki šių dienų, dalyvavo edukaciniame žaidime „Sovietinis inkubatorius“. Mokiniai turėjo galimybę atsidurti sovietinio gyvenimo aplinkoje, susidūrė su įvairiomis situacijomis. Taip pat aplankėme koplyčią – kolumbariumą, modernią muziejinę ekspoziciją „Tuskulėnų dvaro paslaptys“. Joje atskleidžiamas sovietinio totalitarinio režimo mirties nuosprendžių priėmimo ir vykdymo mechanizmas.  Dalyvaudami edukaciniame užsiėmime mokiniai įgijo daugiau žinių, praplėtė savo akiratį.

Istorijos mokytoja metodininkė Rasa Jachimovičienė

[:RU]

22 декабря ученики 9-12 классов вместе с учителями истории и классными руководителями посетили Мемориальный комплекс покоя, расположенный в Вильнюсе на улице Тускулену.  Во время экскурсии ребят ознакомили с историей поместья Тускуленай, затем им предложили принять участие в  познавательной игре «Советский инкубатор», которая дала возможность ученикам перенестись в советское время и столкнуться с разными жизненными ситуациями того периода.  В следующем здании комплекса, которое посетили ребята,  располагалась экспозиция «Тайны поместья Тускуленай», которая раскрыла  механизмы уничтожения людей в тоталитарном государстве. Закончилась экскурсия посещением часовни-колумбария. Участвуя в познавательном занятии, проведённом в Мемориальном комплексе покоя, ученики получили новые знания и расширили свой кругозор.

Учитель-методист истории Раса Яхимовичене

[:]

Skip to content