Menu Close

Netradicinė pamoka „Svečiuose pas pasaką“Нетрадиционный урок «В гостях у сказки»

Šiandien 5-6 klasių mokiniai turėjo puikią galimybę pasinerti į stebuklingą pasakos pasaulį. Tokią progą jiems suteikė Rusų dramos teatro aktoriai, suvaidinę vaikams spektaklį „Coliukė“ (pagal H. K. Anderseno pasaką). Renginys užbūrė ir mažus, ir didelius. Patiko viskas: ir pasakų veikėjai, ir įdomios dekoracijos, ir ryškūs, įspūdingi kostiumai.  Spektaklis baigėsi, tačiau apie jį mes dar kalbėsime. Pamokose, skirtose tautiniam folklorui, mokiniai aptars stebėtą spektaklį ir galės palyginti jį su perskaityta pasaka. Bet visa tai vėliau, o dabar – pakili nuotaika ir malonūs įspūdžiai.

Сегодня у учеников 5-6 классов была прекрасная возможность окунуться в волшебный мир сказки.  И эта возможность открылась для них благодаря замечательной игре актёров Русского драматического театра, которые показали ребятам спектакль «Дюймовочка, поставленный по сказке Ганса Христиана Андерсена.  Представление захватило и детей, и взрослых. Понравилось всё: и сказочные герои, и интересные декорации, и яркие, красочные костюмы. Спектакль закончился, но разговор о нём ещё впереди.  На уроках, посвящённых изучению  фольклора, ребята  обсудят просмотренный спектакль и сравнят его с прочитанной сказкой.  Но это всё потом, а сейчас – масса впечатлений и хорошее настроение.

Skip to content