Menu Close

[:lt]Netradicinė Nepriklausomybės atkūrimo diena Valčiūnų gimnazijoje[:]

[:lt]

Valčiūnų gimnazija netradiciškai atšventė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją. Istorijos mokytoja priminė kaip buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė, įtraukė gimnazijos bendruomenę į interaktyvų bendravimą. Gimnazijos bendruomenė dalyvavo flashmob akcijoje, visus dalyvius mokė šokti choreografijos mokytoja ir  7, IG klasės mokinės. Gimnazijos vadovai, mokytojai, mokiniai  kieme iškėlė daugybę rankų su geltonais, žaliais, raudonais balionais ir trispalvėmis ir šoko šokį pagal grupės „Bavariją“ dainą. Taip pat mokiniai padedant dailės, geografijos, istorijos mokytojų piešė Lietuvos žemėlapį. Buvo išrinkti geriausi dailininkai, pirmą vietą laimėjo IVG klasės mokiniai, jie buvo apdovanoti saldžia dovanėle. Džiugu, kad mokiniai noriai, aktyviai dalyvavo šioje veikloje. Lietuvos Nepriklausomybės diena buvo paminėta smagiai ir išradingai.

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė

[:]

Skip to content