Menu Close

[:lt]Netradicinė diena „Rudens miško paslaptys“[:RU]Нетрадиционный день “Секреты осеннего лесa”[:]

[:lt]

Rugsėjo 22 d. pradinių klasių mokykloje įvyko netradicinė diena „ Rudens miško paslaptys“. Mokiniai žiūrėjo mokomąjį  animacinį filmuką apie rudenį, atsakinėjo į viktorinos „Ką mums atnešė ruduo?“ klausimus, susipažino su sėklų rūšimis, aktyviai dalyvavo piešinių konkurse.

Visų smagiausia vaikams buvo organizuotoje išvykoje į Parudaminio girininkiją, kurioje  buvo        supažindinti  su miškininko specialybe bei jų pareigomis ir išklausė pasakojimą apie vaikus supančią aplinką miške.

Vaikus lydėjo puiki nuotaika, jie patyrė pažinimo džiaugsmą!

[:RU]

22 сентября в начальной школе состоялся нетрадиционный день “Секреты осеннего лесa”. Ребята посмотрели обучающий фильм о приметах осени, ответили на вопросы викторины “Что нам осень принесла”, познакомились с видами семян, а также приняли активное участиев конкурсе рисунков.

Больше всего  понравилась поездка в Парудаминское лесничество.  Дети познакомились с  лесником, посетили музей, увидели животных и птиц, которые живут на территории лесничества. Вместе с проводником прогулялись по осеннему лесу. Дети ощутили радость  познания!

[:]

Skip to content