Menu Close

NETRADICINĖ DIENA LR VSAT VARĖNOS RINKTINĖS TRIBONIŲ UŽKARDOJE

Birželio 6 d. 1-4 mokiniai vyko į LR valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos rinktinės Tribonių užkardą, kur juos nuoširdžiai pasitiko.

Užkardos vadas papasakojo apie pasieniečio profesiją, parodė užkardos patalpas. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti  pasieniečių naudojamas transporto priemones, stebėti kinologo užsiėmimą su šunimis. Didelį susidomėjimą sukėlė pasieniečių ginkluotė bei kita specialioji įranga, naudojama valstybės sienos apsaugoje. Visi turėjome galimybę rankose palaikyti tikrą ginklą, vilkėti neperšaunamą liemenę ir smagiausiai pasivažinėti keturračiais. Geros nuotaikos ir pilni įspūdžių grįžome į gimnaziją.

Norime dar kartą padėkoti VSAT Varėnos pasienio rinktinės Tribonių užkardai už šiltą priėmimą ir žinių bagažą.

Pradinių klasių mokytojos

Skip to content