Menu Close

[:lt]Naujametinis karnavalas[:]

[:lt]

Pagaliau prasidėjo išsvajotosios žiemos atostogos, bet mūsų mokykloje gyvenimas vis tiek nesustojo. Šiandien, gruodžio 29 dieną, ypač triukšminga ir linksma – 5-12 klasių  mokiniai ruošiasi naujametiniam karnavalui. Puošni salė pilna žiūrovų, scenoje – 10 klasės mokiniai, paruošę karnavalo programą, „pakvietę“ Senį Šaltį ir Snieguolę, organizavę susirinkusiems įvairius konkursus bei užduotis, o paskui apdovanoję nugalėtojus saldžiomis dovanėlėmis ir įjungę naujametinės eglutės švieseles.  Senį Šaltį ir Snieguolę nudžiugino ir mokiniai. Visi stengėsi – klasių pasirodymai buvo linksmi ir originalūs. Šaunuoliai! Šventė buvo labai džiugi, kupina šypsenų ir pozityvios energijos.

Sveikiname visus su Naujaisiais 2017 metais,  linkėdami sėkmės, laimės ir geros nuotaikos!

[:RU]

Вот и начались долгожданные зимние каникулы. Но в нашей школе жизнь не замирает ни на минуту, даже на каникулах. Сегодня, 29 декабря,  у нас необычайно весело и шумно – это ученики 5-12 классов готовятся к новогоднему карнавалу. Празднично украшенный зал полон гостей. На сцене ведущие – ученики 10 класса, ведь  именно они  подготовили  программу карнавала, «пригласили» Деда Мороза и Снегурочку, которые проводили для собравшихся различные конкурсы, придумывали сложные задания, а потом награждали победителей  сладкими подарками и зажгли  огоньки на новогодней ёлке. Порадовали  Деда Мороза и Снегурочку и выступления учеников. Все постарались, выступления всех классов были оригинальными и весёлыми: ребята пели, танцевали, исполняли пародии и сценки. Праздник прошёл весело, подарил море улыбок  и позитива.  Все ребята молодцы!

Поздравляем  Всех с наступающим Новым годом! Удачи и счастья Всем в Новом 2017 году!

[:]

Skip to content