Menu Close

Naujametinė pasaka pradinėje mokyklojeНовогодняя сказка в начальной школе

Naujieji metai, skubėdami žvaigždėtu dangumi, neaplenkė ir mūsų mokyklos. Gruodžio 27 dieną įvyko graži šventė “Naujametinė pasaka”. Stebuklingoje pasakų pievelėje susitiko miško mokyklos herojai, Fėja, Ragana, Senis Šaltis, Snieguolė ir Snaigės. Ryškūs, puošnūs kostiumai, nuostabūs spektakliai, įkvepiantys šokiai ir linksmos dainos nepaliko salėje  nė vieno abejingo-visi noriai ir aktyviai dalyvavo šventinėje pasakoje. Vaikų akyse tiek daug spindėjo laimės ir džiaugsmo!

         Su artėjančiais Naujaisiais metais! Visiems linkime laimės ir sveikatos!

Новый год уже мчится по звёздному небу, а 27 декабря он посетил и нашу школу. В школе состоялся прекрасный праздник «Новогодняя сказка». На волшебной поляне сказок встретились герои лесной школы, Фея, Баба-Яга, Дед Мороз, Снегурочка и Снежинки. Яркие, нарядные  костюмы, чудесные спектакли, зажигательные танцы и весёлые песни не оставили никого безучастными. Столько счастья  и радости светилось в глазах детей!

    С наступающим Новым Годом! Всем счастья и здоровья! 

Skip to content