Menu Close

Mokykloje diskutuota apie psichoaktyviąsias medžiagasУчастие в программе по профилактике употребления психоактивных веществ „Без иллюзий“

Š.m. lapkričio 20 dieną Valčiūnų vidurinės mokyklos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinėje programoje „Be iliuzijų“, kurią inicijavo Vilniaus Visuomenės sveikatos biuras.

Programos tikslas – suteikti mokiniams, mokyklos bendruomenei žinių apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo žalą, supažindinti su organizmo fiziologiniais ypatumais, realiomis sveikatos ir socialinėmis pasekmėmis.

Penktadienį, aktų salėje susirinkusiems septintokams ir aštuntokams paskaitą skaitė Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro lektorius, gydytojas psichoterapeutas Mindaugas Karpuška. Paskaitos tema „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo priežastys ir kritinio mąstymo gyvenimo įgūdžių ugdymas“.

20 ноября ученики 7-8 классов приняли участие в программе по профилактике  употребления психоактивных веществ  „Без иллюзий“, проведение которой было организовано  Вильнюсским бюро Общественного здоровья.

Цель данной программы – проведение разъяснительной работы среди учеников и общественности школы о последствиях  употребления психоактивных веществ, о том, какой вред они наносят растущему организму и как сказывается их употребление на физическом и моральном состоянии человека, на его социальных связях. Выступление лектора, врача-психотерапевта Миндаугаса Карпушки, вызвало живой отклик  у ребят: они задавали интересующие их вопросы, отвечали на вопросы лектора, приняли активное участие в дискуссии.

Skip to content