Menu Close

[:lt]Meninio skaitymo konkursas[:RU]конкурс выразительного чтения[:]

[:lt]

Balandžio 17 dieną Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Поэзия сердцем с тобой говорит“, kuriame dalyvavo Vilniaus rajono rusų mokyklų mokiniai. Dalyviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 5-8 ir 9-12 klasių. Mūsų gimnazijos mokinių pasirodymai paliko gerą įspūdį: vaikai puikiai deklamavo, pasirinkti eilėraščiai atitiko visus reikalavimus. Laimėtojų diplomai buvo įteikti 3 mokiniams: 7 klasės mokiniui Jaroslavui Garlukovič, kuris užėmė 2 vietą, 5 klasės mokinei Margaritai Sokolovai, 3 vietos nugalėtojai 5-8 klasių mokinių tarpe, o IIG klasės mokinė Anastasija Šustova užėmė 3 vietą 9-12 klasių mokinių tarpe.

Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir laimėjimus! Taip ir toliau!!!

Rusų kalbos mokytojos

[:RU]

17 апреля в Неменчинской гимназии имени К.Парчевского прошёл  конкурс выразительного чтения «Поэзия сердцем с тобой говорит», в котором приняли участие ученики  русских школ Вильнюсского района.  Конкурсанты выступали в двух возрастных группах: 5-8 классы и 9-12 классы. Выступление учеников нашей гимназии произвело хорошее впечатление, ребята прекрасно читали, выбор стихов соответствовал всем требованиям. Дипломы победителей получили 3 ученика: Ярослав Гарлукович, ученик 7 класса, занял 2-ое место, а Маргарита Соколова, ученица 5 класса, 3-ье место среди учеников 5-8 классов, Анастасия Шустова, ученица IIG класса, заняла 3-ье место среди учеников 9-12 классов.   

Благодарим всех за участие и  за призовые места! Так держать!!!

Учителя русского языка

[:]

Skip to content