Menu Close

LIETUVOS KARIUOMENEI JAU 104 METAI

Lapkričio 23 dieną minimos 104-osios Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinės. Į Valčiūnų gimnaziją  buvo pakviestas karys-savanoris Karolis Zikaras, kuris susitiko su 8, IG-IVG klasių mokiniais. Svečias pristatė Lietuvos kariuomenę, kario profesiją bei pasidalino asmenine patirtimi. Taip pat apžvelgė Lietuvos kariuomenės kūrimosi raidą, atsakė į mokinių klausimus. Daugelis 8, IG-IVG klasių mokinių lanko neformaliojo švietimo programų „Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba”, „Aš pilietis” užsiėmimus, todėl šis susitikimas su kariu – savanoriu   buvo ypač naudingas.

Taip pat gimnazijoje vyko viktorina „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?”, kurios metu  IG-IIG klasių mokiniai pasitikrino savo žinias. IIIG klasės mokiniai kūrė palakatus, skirtus Lietuvos kariuomenės dienai, gimnazijos koridoriuje buvo rodoma video medžiaga apie kariuomenę.

Skip to content