Menu Close

[:lt]Lietuvių ir anglų k. projektas “Draugystės keliu”[:RU]Проект «Дорогой дружбы»[:]

[:lt]

Gruodžio 2-3 sav. mokykloje vyko lietuvių ir anglų k. projektas ,,Draugystės keliu“. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai daug sužinojo apie savo gimtąjį kraštą – Lietuvą, patys rinko medžiagą, piešė, iliustravo eilėraščius, mokėsi sakmių ir padavimų, deklamavo eilėraščius, padarė gražų stendą ,,Mano šalis Lietuva“. Mokiniai taip pat rašė laiškus įsivaizduojamam (ar tikram) draugui, gyvenančiam Anglijoje, pasakojo apie savo krašto papročius, tradicijas, šventes.

Per anglų kalbos pamokas ketvirtokai daug sužinojo apie Didžiąją Britaniją, patys rinko medžiagą apie žymias Londono vietas, mokėsi naujų žodžių, pristatyti surinktą medžiagą, apie sostinę, paruošė stendą „The United Kingdom of Great Britain”. Mokiniai taip pat susipažino su Didžiosios Britanijos papročiais bei tradicijomis, daug įdomaus sužinojo apie Kalėdų šventimo ypatumus Anglijoje.

Mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmus apie žymias Londono vietas, o anglų kalbos mokytoja pasidalino su mokiniais savo įspūdžiais po kelionės į Didžiąją Britaniją, parodė nemažai įdomių nuotraukų.

Mokiniai ne tik patys ruošėsi apie šalį, pasakojo, kalbėjo, mokėsi klausti ir atsakyti, bet ir klausėsi draugų bei mokytojos pasakojimų, žiūrėjo filmus, komentavo, dalijosi įspūdžiais. Pamokos buvo prasmingos ir turiningos, mokiniai daug sužinojo, išmoko, nemažai pasikartojo, patyrė teigiamų emocijų.

[:RU]

В первой половине декабря ученики младших классов приняли участие в проекте по литовскому и английскому языкам „Дорогой дружбы“. Во время уроков литовского языка ребята узнали много нового о своём родном крае, самостоятельно собирали материал, рисовали, иллюстрировали, учили пословицы и поговорки, декламировали стихи, оформляли тематический стенд     „ Моя Литва“. Ученики также писали письма своим воображаемым или настоящим друзьям, живущим  в Англии, в которых рассказали о традициях, обычаях и праздниках родного края.

Во время уроков английского языка ученики четвёртого класса собрали обширную информацию о Великобритании, о достопримечательностях этой страны, выучили много новых слов, подготовили презентацию собранного материала, оформили стенд „The United Kingdom of Great Britain”. Ребята также узнали о том, какие традиции и обычаи приняты в Англии, как празднуют англичане Рождество. Лучше представить себе эту страну помогли и учебные фильмы, дополнением к которым стал рассказ учителя английского языка Ольги Шишкиной, в котором она поделилась с ребятами своими впечатлениями от пребывания в Англии, показала фотографии тех мест, где побывала.

Работая над проектом, ребята учились искать и отбирать материал, говорить и слушать, работать индивидуально и в группах, отстаивать своё мнение и прислушиваться к мнению других, делиться впечатлениями и объективно оценивать работу. Уроки были насыщенными, полезными, творческими и вызвали только положительные эмоции.

 

[:]

Skip to content