Menu Close

KOSMOPARK: KOSMINĖ KELIONĖ

Gegužės 24 d. 8 ir IIIG klasės mokiniai vyko į netradicinę fizikos STEAM pamoką – aplankė interaktyvią parodą „Kosmopark“, kurioje atrado daugybę kosmoso paslapčių. Šios išvykos metu mokiniai sužinojo, jog Lietuva taip pat turėjo savo  kosmonautą. Tai Rimantas Antanas Stankevičius. Žinių bagažą papildė ir kitokia vertinga informacija. Vaikams buvo  įdomu, kaip kosmonautai maitinasi, kodėl jiems lengviau šokinėti nei eiti, kaip jie perdirba skysčius ir išgauna geriamą vandenį. Mokiniai pamatė, kaip laikui bėgant keitėsi erdvėlaiviai. Vaikai turėjo galimybę pasijusti tikrais astronautais, išbandyti kosminį NASA simuliatorių ir treniruoklius, suremontuoti erdvėlaivį atvirame kosmose, pasivaikščioti Jupiteryje, pajusti gravitaciją, virtualios kelionės metu apžiūrėti tarptautinę kosminę stotį ir pažvelgti į Žemę pro iliuminatorių, išsiųsti balso žinutę į kosmosą ir net susitikti su ateiviais.

Kosminė kelionė baigėsi smagia edukacija, kurios metu kiekvienas galėjo pasigaminti 3D piešinį arba šlykštuką (slime).

Išvyka su pažinimo, edukacijos ir pramogų elementais mokiniams suteikė daug patirčių ir nepamirštamų įspūdžių.

Skip to content