Menu Close

Konkursas “Poezijos šventė”Kонкурс чтецов

Kovo  29 d. Kenos pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių skaitovų  konkursas “Poezijos šventė”, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos  4 klasės mokinė Margarita Magilda. Mergaitė deklamavo eilėraštį “Paukščių mokykla”. Jauduliui nebuvo ribų, bet mergaitė  susidorojo su savo užduotimi ir gavo daugybę aplodismentų bei diplomą už dalyvavimą ir dovaną.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Inga Nedeliaj

29 марта в Кенской школе проходил конкурс чтецов, в котором принимала участие ученица 4 класса Маргарита Магильда. Девочка очень волновалась, читая стихотворение ” Птичья школа”, но справилась со своей задачей  несмотря ни на что и получила диплом, подарок и аплодисменты.

Учитель группы дошкольного воспитания Инга Неделяй

Skip to content