[:lt]„Knygų Kalėdos“[:]

Jau 7 kartą Lietuvoje vyksta akcija „Knygų Kalėdos“, kuri kviečia dovanoti knygas savo bibliotekai. Mūsų gimnazijos 1-IVG klasių mokiniai labai aktyviai dalyvauja šioje akcijoje, o ypatingai ja susidomėjo 1-5 klasių  mokiniai. Jie noriai  dovanoja mokyklos bibliotekai knygas ir džiaugiasi, kad visi mūsų gimnazijos vaikai galės skaityti įdomias knygas. Juk daryti gerus darbus – smagu!  Šiandien, gruodžio 14 dieną, gimnazijos bibliotekoje įžiebta „Knygų Kalėdų“ eglutė.  Ta proga bibliotekoje susirinko 1-5 klasių mokiniai, kurie atsinešė spalvingas, įdomias knygas. Vaikai bendravo su gimnazijos bibliotekininke Veronika Kočneva, kuri papasakojo apie knygų vertę, jų saugojimą ir skaitymą. Bibliotekoje surengta akcijos „Knygų Kalėdos“ paroda. Biblioteka laukia dar daugiau gražių ir įdomių knygų iš visos gimnazijos  bendruomenės bei jos draugų.  Nuoširdžiai   sveikiname visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis!