Menu Close

„KARJERA & STUDIJOS 2023“

Kovo 31 dieną 8-IVG klasių mokiniai lankėsi parodų centre „Litexpo“, parodoje „ KARJERA & STUDIJOS 2023“, kurioje  galėjo susipažinti su studijų galimybėmis ir karjeros perspektyvomis. Joje dalyvavo  Lietuvos aukštųjų mokyklų, kolegijų ir profesinių mokyklų bei verslo atstovai. Tai buvo puiki galimybė susipažinti su įvairių mokyklų programomis ir pasiūlymais,  išsiaiškinti sąlygas ir pasirinkti būsimąją mokymosi sritį bei vietą. Mokiniai  ne tik apžiūrėjo ekspozicijas, bet ir dalyvavo  pasirinktose diskusijose, interaktyviuose pristatymuose, o su įdomiausiomis ir reikalingiausiomis profesijomis  buvo supažindinami tiesiogiai. Paroda kiekvienam dalyvavusiam suteikė galimybę kurti savo ateities planus, ieškoti tinkamiausio sprendimo kur mokytis.

Skip to content