Menu Close

Kalbų ir socialinių mokslų savaitė

Vasario 23-27 dienomis mokykloje vyko kalbų ir socialinių mokslų metodinės grupės  savaitė. Pirmadienį mokiniai per istorijos pamokas žiūrėjo istorinius filmus. Antradienį per rusų kalbos pamokas mokiniai dalyvavo „Kūrybinių darbų konkurse“, kuriame  varžėsi, kas geriau parašys darbą. Trečiadienį mokiniai dalyvavo viktorinose “Ką žinai apie istoriją?” ir “What do you know about English?”.  Ketvirtadienį mokiniai piešė istorijos tema, žaidė intelektualius žaidimus per rusų kalbos pamokas. Penktadienį, paskutinę metodinės savaitės dieną, per lietuvių kalbos pamokas mokiniai pristatė projektus apie Lietuvos etnografinius regionus, per anglų- savo paruoštas prezentacijas anglų kalba “English speaking countries”, susipažino su kitomis angliškai kalbančiomis šalimis, jų kultūra bei istorija. 2-4 klasių mokiniai sužinojo užsienio šalių pavadinimus, jų vėliavas bei tautų pavadinimus anglų kalba,  vyko viktorina “Pasakų pasaulyje”.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams!

Skip to content