Edukacinis renginys „Europos pamoka Seime“

Šią savaitę mūsų mokyklos IX-XI klasių mokinių grupė lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biure ir dalyvavo edukaciniame renginyje „Europos pamoka Seime“. Mokiniams buvo pristatyta Europos Sąjungos istorinė apžvalga, narystės Europos Sąjungoje sąlygos. Renginio metu nagrinėjant Europos Sąjungos žemėlapį bei kitą vaizdinę medžiagą, susipažino su Europos Sąjungos aktualijomis: Euro įvedimo klausimais, artėjančiais rinkimais į Europos Parlamentą. Mokiniai aktyviai domėjosi ES veikla ir pateikė klausimų.

Šio renginio dalyviai apžvalginėje ekskursijoje po Lietuvos Respublikos Seimą apsilankė Seimo salėse, stebėjo sesijos darbą – taip pagilino žinias apie įstatymų leidybą, politikų darbo pobūdį.