Menu Close

EDUKACINĖ ŠOKOLADO GAMINIMO PAMOKA

Gruodžio 2 d. IG ir IIG klasės mokiniai lankėsi UAB „AJ Šokoladas“, kur juos svetingai pasitiko įmonės savininkas, šokolado meistras Algimntas Jablonskis ir nuostabus šokolado aromatas. Mokiniai buvo supažindinti su kakavmedžiu, pamatė tikrą jo vaisių, sužinojo apie ilgą šio vaisiaus kelią, kol jis tampa šokoladu, išgirdo daug įdomių dalykų apie šokoladą: iš kur atsirado, kaip jis gaminamas. Be to, skanavo įvairaus skonio tikro belgiško šokolado, atsakinėjo į klausimus, dalyvavo viktorinoje ir laimėjo daugybę prizų – „AJ Šokoladas“ pagamintų šokoladinių skanėstų. Įdomiausia ir linksmiausia buvo patiems gaminti saldainius iš šokolado ir įvairių pagardų. Čia vaikai tapo tikrais šokolado meistrais ir gavo pažymėjimus „Šokolado ekspertas“. Mokinius sudomino konditerio profesija. Šis edukacinis užsiėmimas visiems labai patiko. Vaikai patyrė daug įspūdžių ir gerų emocijų.

Skip to content