Mūsų gimnazijoje praėjo jauki ir šilta Atvirų durų diena, subūrusi mokinius, tėvus bei visą mokyklos bendruomenę
.
Šios dienos metu svečiai turėjo galimybę apsilankyti gimnazijoje, susipažinti su mokyklos aplinka, bendruomenės gyvenimu, pabendrauti su mokytojais bei gimnazijos vadovais
.
Ypatinga šventės dalimi tapo koncertas, skirtas mamoms
. Mokiniai dovanojo nuoširdžias dainas, šokius, eilėraščius ir gražiausius žodžius savo mamoms bei visiems susirinkusiems
.
Salėje netrūko šypsenų, aplodismentų ir šiltų emocijų
.
Dėkojame visiems dalyvavusiems, pasirodymus ruošusiems mokiniams, mokytojams ir svečiams už kartu sukurtą gražią ir jaukią šventę 
.