Menu Close

Baigėsi akcija „Savaitė BE PATYČIŲ“

Visoje Lietuvoje baigėsi akcija „Savaitė BE PATYČIŲ“. Trečius metus šioje akcijoje dalyvavome ir mes, Valčiūnų vidurinė mokykla. Akcijos metu mokiniai ir suaugusieji mokėsi užkirsti kelią patyčioms ir kartu siekti, kad visuomenėje būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo.

Visą savaitę buvo siekiama ne tik pranešti visuomenei, kad patyčių problema Lietuvoje vis dar aktuali, bet ir suteikti kuo daugiau informacijos, kur ir kaip vaikui, jo tėvams, kurie susidūrė su patyčiomis, galima sulaukti kvalifikuotos pagalbos ar patarimo.

Akcijos „Savaitė be patyčių“ metu visi mokyklos mokiniai kūrė „Draugystės knygą“, į kurią vaikai sudėjo savo kūrybą – eilėraščius, pasakojimus, patarles ir priežodžius ir kitus trumpus kūrinėlius, kuriuos patys iliustravo piešiniais. Paskutinę akcijos dieną organizavome nedidelę šventę, kurios metu knygą padovanojome mokyklos bibliotekai.

Socialinė pedagogė Diana Nikandrova

Skip to content