Menu Close

Akcija „Eko mokykla“Aкция «Eko mokykla»

Spalio 8 dieną Neries regioniniame parke buvo organizuota akcija „Eko mokykla“, kurioje aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokinių grupė.  Parko darbuotojams norėjo padėti gan didelė grupė vaikų, kurią sudarė įvairių Vilniaus r. mokyklų mokiniai. Darbo buvo daug – reikėjo išrinkti sausas šakas, senus medžius iš nurodytos miško teritorijos, o antroje dienos pusėje mokiniai dalyvavo diskusijoje „Kaip galima išspręsti ekologines problemas?“

8 октября в Региональном парке Нерис прошла экологическая акция «Eko mokykla», в которой активное участие приняла и группа наших старшеклассников. Помочь работникам парка собралась довольно большая команда, в которую вошли ученики разных школ Вильнюсского района.  Работы тоже было немало: нужно было очистить значительную площадь леса от сухих веток, старых деревьев. А во второй половине дня ребята приняли участие в дискуссии на тему: «Как можно решить экологические проблемы».

Skip to content