Rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą

2014 m. spalio 24 dieną mūsų mokykloje įvyko rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą. 5-12 klasių mokiniai demokratiškai rinko kandidatą, kuris atstovaus mokinių interesams. Rinkimuose kandidatuoti turėjo teisę 9-11 klasių mokiniai. Šių metų rinkimuose kandidatai – rinkikai buvo šie mokiniai: Edgar Kijan (9 kl.), Norbertas Keizo (10 kl.), Edgar Miloš (10 kl.) ir Viktorija Milko (11 kl.). Kandidatai pristatė savo programas, kuriose išdėstė savo tikslus ir siekius. Visi buvo  drąsūs, aktyvūs, pasitikintys savimi, energingi, tačiau šiuos rinkimus laimėjo 11-os klasės mokinė Viktorija Milko. Ši mokinė yra pilietiška, atsakinga, žingeidi, todėl ji  gebės tinkamai atstovauti mokyklą  II rinkimų etape. Sveikiname Viktoriją ir linkime jai sėkmės!

Istorijos vyresnioji mokytoja Rasa Jachimovčienė