Menu Close

„Žaliosios Kalėdos 2015“„Зелёное Рождество 2015“

Gruodžio 11 dieną, penktadienį, 8 klasės Jaunieji miško draugai  išvyko į Parudaminio girininkiją dalyvauti žiemos šventėje „Žaliosios Kalėdos 2015“, kuri buvo organizuota kartu su Lietuvos žaliųjų partija. Renginio tikslas-atkreipti ypatingą žmonių dėmesį į miško apsaugą, būtinybę  jį  saugoti, nekirsti medžių, o ypač Naujųjų metų išvakarėse. Kartu su girininkijos darbuotojais bei svečiais padarėme gyvūnams  ėdžias, papuošėme eglutę atsivežtais vaisiais ir daržovėmis, kad Naujametė šventė aplankytų ir miško gyventojus. Už aktyvią pagalbą girininkijai mokiniams buvo įteiktas padėkos raštas, o Erika Bojaravičiūtė apdovanota atminimo dovanėle už dalyvavimą konkurse „Kaip aš rūpinuosi gamta žiemą“.

В пятницу, 11 декабря, Юные друзья леса из 8 класса отправились в Парудаминское лесничество, чтобы принять участие в зимнем празднике „Зелёное Рождество 2015“, который был организован совместно с Литовской партией зелёных.  Цель данного мероприятия – обратить внимание людей на необходимость оберегать лес , не рубить деревья, особенно накануне Нового года.  Вместе с работниками лесничества и гостями ребята сделали кормушки для зверей, украсили ёлки привезёнными с собой овощами и фруктами, чтобы  новогодний праздник пришёл и к лесным обитателям.  За активную помощь лесничеству ученикам была вручена грамота, а Эрика Боярaвичюте получила памятный подарок за участие в конкурсе „Как я забочусь о природе в зимнее время“.

Skip to content