Menu Close

„Sudie, pradine mokykla“До свидания, начальная школа

Nejučia prabėgo ketveri metai… Visą tą laiką mes kilome pirmais, pačiais sunkiausiais žinių laipteliais. Įvairių dalykų įvyko tame kelyje:  ir džiugių, ir liūdnų, pergalių ir klaidų, laimingų akimirkų ir nusivylimų. Išmokta daug taisyklių, išspręsta šimtai uždavinių, atlikta tūkstančiai užduočių, daugybė mokslinių faktų liko mūsų galvelėse, o kai kurie iki dabar dar liko nesuvokti…

Nuoširdžiai, su meile Ana Šalčiūnienė

Вот и прошло 4 года… Эти годы мы шли первыми, самыми трудными ступеньками знаний. Много случалось на этом пути:   и радостного, и грустного, побед и ошибок, счастливых минут и огорчений… Выучены десятки правил, решены сотни задач, тысячи примеров, множество научных фактов засели в наших головках, а некоторые до сих пор там не умещаются.

Какие хорошие выросли дети,

У них удивительно ясные лица.

Пускай же им легче живется на свете!

И пусть они смогут успехов добиться.

С любовью и нежностью, Анна Анастазьевна!

Skip to content