Menu Close

„STUDIJOS 2015“ «ОБРАЗОВАНИЕ И КАРЬЕРА 2015»

Vasario 6 dieną 10-12 klasių mokiniai lankėsi parodoje „STUDIJOS 2015“. Joje dalyvavo daugiau nei  200 Lietuvos aukštųjų mokyklų, kolegijų ir profesinių mokyklų bei 14 užsienio universitetų ir kolegijų atstovai. Jie supažindino mokinius su specialybėmis, atsakinėjo į klausimus apie profesijos pasirinkimą. Tai buvo puiki galimybė susipažinti su įvairių mokyklų programomis ir pasiūlymais, palyginti juos su užsienio valstybių, išsiaiškinti sąlygas ir pasirinkti būsimąją mokymosi sritį bei vietą. Vyko pačių populiariausių profesijų interaktyvi demonstracija, kurioje buvo galima išbandyti ir savo jėgas.

Ученики 10-12 классов 6 февраля посетили международную выставку «Образование и карьера 2015».  Представители более 220 ведущих вузов, коллегий и профессиональных училищ  Литвы, а также 14 зарубежных университетов и  колледжей знакомили ребят со своими специальностями, отвечали на важные вопросы о выборе профессии. У ребят была   прекрасная возможность ознакомиться с программами и предложениями всех вузов, коллегий, профессиональных училищ Литвы, а также с программами и предложениями учебных заведений иностранных государств, сравнить их, выяснить условия и выбрать область и место будущей учебы. Проходила живая и интерактивная демонстрация самых популярных профессий, где можно было попробовать и свои силы.

Skip to content